ODBOJNIK DRZWIOWY X 30/31X28MM BRĄZ + KOŁEK
Wysyłka w: 48 godzin
Cena regularna:
1.99
Cena regularna:
ilość szt.
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Kod produktu: 0237 brązowy
Opis
ODBOJNIK DRZWIOWY X 30/31X28MM BRĄZ + KOŁEK - ODB3
Klasyczne odbojniki do drzwi.
Średnica u góry 30mm
Średnica u dołu 31mm
Wskość 28mm