ODBOJNIK DRZWIOWY Z KLAPKĄ 22/27X30MM BEŻOWY
Wysyłka w: 48 godzin
Cena regularna:
2.99
Cena regularna:
ilość szt.
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
ODBOJNIK DRZWIOWY Z KLAPKĄ 22/27X30MM BEŻOWY - ODBD2
Odbojnik do drzwi z estetyczną zaślepką maskującą śrubę.
  • Średnica dolna 27mm,
  • Średnica górna 22mm
  • Wysokość całkowita 30mm